1 PAŹDZIERNIKA – RUSZA SEKCJA KRAV MAGA W POLKOWICACH

1 października (we wtorek)  rusza sekcji Krav Maga -Be Safe w Polkowicach.

Pierwszy trening GRATIS ! Przyjdź , sprawdź i trenuj z nami. Naucz się bronić siebie i bliskich – żyj bezpiecznie. Twój wiek, płeć i kondycja nie mają znaczenia !!!

a2_11M

Grupa początkująca – nowy nabór
wtorek i piątki – godz. 20:00 – 21:30

Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy  w Polkowicach
ul. Skalników 6 ( wejście od strony ul. Ratowników , od strony obiektów sportowych). Treningi odbywaj się sie na małej sali.

U NAS PO OPŁACENIU MIESIĘCZNEJ SKŁADKI NA JEDNEJ SEKCJI  MASZ MOŻLIWOŚĆ TRENOWAĆ 6 RAZY W TYGODNIU NA WSZYSTKICH SEKCJACH !!!

Warunki przyjęcia do grupy:

    1.Warunkiem przyjęcia do sekcji jest wypełnienie karty uczestnika szkoleń po pierwszym próbnym treningu, w której zawarte są podstawowe dane osobowe oraz regulamin sekcji.
   2. W zajęciach mogą brać udział wyłącznie osoby nie karane sądownie. Wszyscy studenci podczas rejestracji  podpisują  oświadczenie o nie karalności. W razie wątpliwości instruktor zastrzega sobie prawo domagać się od wybranych osób dostarczenia zaświadczenia o niekaralności wystawionego przez Krajowy Rejestr Karny (KRK).
    3. Wszystkie osoby nieletnie zobowiązane są dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w treningach. Ponadto osoba niepełnoletnia musi przyjść z rodzicem lub opiekunem, który wyrazi słowną zgodę na uczestnictwo w treningach krav maga. Do grup dla dorosłych mogą uczestniczyć uczniowie w wieku minimum 15 lat.

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU:  602 255 394 – Adam Grzeziółkowski