Kalendarz

Sty
17
nie
FERIE Z KRAV MAGA – Zimowy Obóz Krav Maga
Sty 17 – Sty 23 całodniowy

FERIE Z KRAV MAGA – Zimowy Obóz Krav Maga 

 Szkolenie Krav Maga będzie poświęcone zjawisku terroryzmu. Na tym seminarium dowiesz się jak się zachować w sytuacji zamachu terrorystycznego – szantażu niebezpiecznym przedmiotem lub bronią palną (krótka i długa).

Nauczysz się jak sobie radzić, oraz jak chronić osoby trzecie na poszczególnych etapach, w sytuacjach gdy dochodzi do zastraszania, ograniczenia wolności fizycznej, lub pojmania jako zakładnika. Dowiesz się również jak umiejętnie wykorzystać miejsce w którym się znajdujesz podczas zamachu, tak aby zminimalizować zagrożenie związane z najtrudniejszą sytuacją, czyli gdy mamy do czynienia z AKTYWNYM STRZELCEM. Dlaczego jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych oraz nieobliczalnych sytuacji podczas zamachu terrorystycznego? Ponieważ można wtedy w każdej chwili stracić życie.

Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 602 255 394 lub na naszych treningach 🙂

Sty
29
pt
EGZAMINY KRAV MAGA Z CZŁONKIEM GLOBAL TEAMU KRAV MAGA GLOBAL – WROCŁAW/ LEGNICA
Sty 29@10:00 – 14:00

Już 29 stycznia 2021roku odbędzie się EGZAMIN KRAV MAGA na stopnie P. Głównie P2, P3, P4, P5.

1. EGZAMIN kosztuje 95 zł/osobę. Zdający proszony jest o odliczoną kwotę za egzamin, oraz o wcześniejsze przybycie, tak aby minimum 30 min. przed rozpoczęciem zakończyć wszystkie formalności.
Zabrać OBOWIĄZKOWO należy;
– koszulka naszej sekcji lub KMG :)
– spodnie treningowe lub bojówki z naszytym stopniem
– wodę i strój treningowy na zmianę, własną podręczną apteczkę

2. SEMINARIUM – Zapraszamy wszystkich trenujących, którzy nie zdają z różnych powodów egzaminu, jak również te osoby, które miały przerwę w treningach lub chcą na nie wrócić w okresie wiosennym. Dla tych osób będzie to seminarium – koszt tylko 85zł.

Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 602 255 394 lub na naszych treningach 🙂

Lut
13
sob
G – WEEKEND – KRAV MAGA GLOBAL
Lut 13 – Lut 14 całodniowy

Zapraszamy studentów oraz naszych instruktorów  zdających na stopnie G na G-weekend.

Pierwszy dzień jest dniem treningowym, przygotowującym do egzaminu poprzez podsumowanie wiedzy i sprawdzenie technik do odpowiednich stopni G. Drugi dzień to egzamin.

Można wziąć udział w całym wydarzeniu lub tylko w szkoleniu, jak i jedynie podejść do egzaminu. Najlepszym rozwiązaniem dla osób, które zdają egzaminy jest udział w całym wydarzeniu – dostaniecie najcenniejsze uwagi, które pozwolą Wam na udoskonalenie technik. Jeśli nie zdajecie egzaminu, możecie również wziąć udział w całym G weekendzie. Wtedy jest to dla Was trening.
Zapisy pod numerem telefonu 602 255 394 (Adam) lub na treningach.

Lut
14
nie
WALENTYNKI Z KRAV MAGA – BE SAFE 2020
Lut 14@10:00 – 12:00

Miłość trzeba pielęgnować, a walentynki to idealny dzień, by odpowiednio zadbać o ukochaną osobę.  Nasza propozycja na walentynki to wiele pozytywnej energii, wiele wrażeń i duża dawka śmiechu w postaci Treningu Krav Maga dla Zakochanych i nie tylko :).

W końcu odpowiedni prezent na walentynki musi mieć to coś – zupełnie jak Twoja druga połówka.


 Na naszym treningu mile i aktywnie spędzicie czas, dowiecie się Coś o Sobie oraz nauczycie się żyć razem bezpiecznie 😉

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

Zapisy pod numerami   602 255 394 (Adam)669 209 311 (Kamila),  880 511 684 (Agnieszka),  lub na naszych treningach 🙂 

Lut
21
nie
NO PAIN NO FIGHT – KRAV MAGA vs BOKS
Lut 21 całodniowy

NO PAIN NO FIGHT to pierwsze z 5-ciu szkoleń, na których uczestnicy mają okazje nauczyć się odpowiednich zachowań w sytuacji starcia z potencjalnym agresorem posiadającym wyszkolenie w walce wręcz.

Jak rozpoznać styl i taktykę walki przeciwnika? Jaką taktykę obierzesz Ty? Są to skrajnie niebezpieczne sytuacje, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić siebie i swoje mocne strony w realnych, niebezpiecznych sytuacjach.

Cykl szkoleń obejmuje prace na różnych dystansach walki i przedstawia sposoby radzenia sobie ze stresem w różnych środowiskach i sytuacjach. Obnaża lęk podczas bezpośredniej walki wręcz z którym już w sobotę będziemy mieli okazje się po raz pierwszy stanowczo zmierzyć.

Ten rodzaj szkolenia to nadal jeden z etapów przygotowania do egzaminiów Krav Maga, lecz rzeczywiste symulacje ukazują uczestnikom realne zagrożenia wynikające z sytaucji walki wręcz na ulicy gdzie nie ma maty, ochraniaczy ani rękawic ochronnych.

Uczestnicy seminarium powinni wziąć ze sobą :
– duża ilość wody i napojów izotonicznych do picia
– batony energetyczne
– komplet ochraniaczy

MIEJSCE: LEGNICA 

GODZINA ROZPOCZĘCIA: 09:00

Zapisy pod numerem – 669 209 311 (Kamila) i 602 255 394 (Adam).