Kalendarz

Lis
15
nie
SEMINARIUM „URBAN WARRIROR – DEFENSE AND FIGHT KNIFE ”– LEGNICA
Lis 15 całodniowy

Szkolenie będzie się skupiał na zagadnieniach związanych z AGRESYWNĄ OBRONĄ w bardzo bliskich dystansach w sytuacjach walki o życie z napastnikiem uzbrojonym w nóż  (obrony przed atakiem i szantażem nożem), w realnych przestrzeniach zamkniętych, wąskich korytarzach .

REALISTYCZNY TRENING Z UŻYCIEM NOŻY MARKEROWYCH !!! ZAAWANSOWANY TRENING WALKI I OBRONY PRZED NOŻEM  !!!

Seminarium „URBAN WARRIOR” koncentruje się na najbardziej problematycznych miejscach (bramy osiedlowe, parkingi, dyskoteki), w których może dojść do sytuacji napaści. W związku z tym jeden z etapów seminarium będzie odbywał się poza murami sali treningowej, w jednym w legnickich lokali. Celem seminarium jest również podniesienie poziomu umiejętności związanych z obroną przed atakiem nożem oraz wykorzystania noża do obrony .

Data: 15 listopada 2020 r (NIEDZIELA)

Godzina 10:00

Miejsce LEGNICA ul. Kamienna 20a, Szkoła Podstawowa nr 1

Koszt szkolenia:  info wkrótce

Więcej szczegółowych informacji wkrótce 🙂

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU: 602 255 394 (Adam) oraz  669 209 311 (Kamila) – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

 

 

Lis
21
sob
INSTINCTIVE, NIGHT VISION SHOOTING OPERATOR©
Lis 21 całodniowy

INSTINCTIVE SHOOTING OPERATOR© – Level 4
Czwarty etap certyfikowanego profesjonalnego szkolenia. Ma ono na celu podniesienie umiejętności na kolejny poziom. Chcąc uczestniczyć w tym zaawansowanym szkoleniu należy ukończyć trzy podstawowe szkolenia – BASIC SHOOTING OPERATOR©, MEDIUM SHOOTING OPERATOR© oraz ADVANCED SHOOTING OPERATOR©. Pozytywne zakończenie szkolenia jest dokumentowane wyjątkowym certyfikatem ukończenia poświadczającym nabyte umiejętności:

 • strzelanie wg izraelskiej formuły szkoleniowej
 • praca w bardzo dużym niedoczasie
 • osoba szkolona uczy się podejmować decyzje w bardzo trudnych warunkach (szczegóły na szkoleniu)
 • prowadzenie celnego ostrzału z bliskich odległości
 • nauka oddawania celnego strzału bez zgrywania przyrządów celowniczych – instynktownie
 • jeśli doszedłeś aż tutaj; wiesz kim jesteśmy i co proponujemy – nie będziesz pytał 🙂

Szkolenie dla osób po Advanced Shooting Operator© – Level 3.  Po zaliczeniu Defensive Shooting Operator©, Instinctive Shooting Operator©, Night Vision Shooting© (kolejność udziału w szkoleniach dowolna) Certyfikat „Special Shooting Operator©”.

NIGHT VISION SHOOTING OPERATOR© – Level 6

Szósty etap certyfikowanego profesjonalnego szkolenia. Ma ono na celu podniesienie umiejętności na kolejny poziom. Chcąc uczestniczyć w tym zaawansowanym szkoleniu należy ukończyć trzy podstawowe szkolenia – BASIC SHOOTING OPERATOR©, MEDIUM SHOOTING OPERATOR© oraz ADVANCED SHOOTING OPERATOR©. Pozytywne zakończenie szkolenia jest dokumentowane wyjątkowym certyfikatem ukończenia poświadczającym nabyte umiejętności:

 • strzelanie wg izraelskiej formuły szkoleniowej
 • praca w ograniczonej widoczności, zmierzch, noc
 • praca z oświetleniem taktycznym
 • sposoby prowadzenia ognia z oświetleniem niezespolonym
 • prowadzenie ognia z oświetleniem taktycznym zespolonym z bronią
 • prowadzenie ognia z laserowym wskaźnikiem celu

Szkolenie dla osób po Advanced Shooting Operator© – Level 3*Certyfikat „Night Vision Shooting Operator©” – Jeden z trzech składników „Special Shooting Operator©”
Po zaliczeniu Instinctive Shooting Operator©, Defensive Shooting Operator©, Night Vision Shooting©, (sugerowana kolejność szkoleń) Certyfikat „Special Shooting Operator©”.

Gru
12
sob
DEFENSIVE SHOOTING OPERATOR© – Level 5
Gru 12 całodniowy

DEFENSIVE SHOOTING OPERATOR© – Level 5

Piąty etap certyfikowanego profesjonalnego szkolenia. Ma ono na celu podniesienie umiejętności na kolejny poziom. Chcąc uczestniczyć w tym zaawansowanym szkoleniu należy ukończyć trzy podstawowe szkolenia – BASIC SHOOTING  OPERATOR©, MEDIUM SHOOTING OPERATOR© oraz ADVANCED SHOOTING OPERATOR©. Pozytywne zakończenie szkolenia jest
dokumentowane wyjątkowym certyfikatem ukończenia poświadczającym nabyte umiejętności :

 • szkolenie ma na celu pracę podczas gdy druga osoba będąca pod opieką, nie ma znajomości otoczenia
 • ochrona trzeciej osoby, żona, dziecko, VIP itd.itp
 • specyfika pracy z bronią, jej użycie w przypadku nieświadomości osoby zagrożonej
 • nauka użycia broni podczas ewakuacji osoby trzeciej

Szkolenie dla osób po Advanced Shooting Operator© – Level 3. Po zaliczeniu Instinctive Shooting Operator©, Defensive Shooting Operator©, Night Vision Shooting©, (sugerowana kolejność szkoleń) Certyfikat „Special Shooting Operator©”.

Sty
17
nie
FERIE Z KRAV MAGA – Zimowy Obóz Krav Maga
Sty 17 – Sty 23 całodniowy

FERIE Z KRAV MAGA – Zimowy Obóz Krav Maga 

 Szkolenie Krav Maga będzie poświęcone zjawisku terroryzmu. Na tym seminarium dowiesz się jak się zachować w sytuacji zamachu terrorystycznego – szantażu niebezpiecznym przedmiotem lub bronią palną (krótka i długa).

Nauczysz się jak sobie radzić, oraz jak chronić osoby trzecie na poszczególnych etapach, w sytuacjach gdy dochodzi do zastraszania, ograniczenia wolności fizycznej, lub pojmania jako zakładnika. Dowiesz się również jak umiejętnie wykorzystać miejsce w którym się znajdujesz podczas zamachu, tak aby zminimalizować zagrożenie związane z najtrudniejszą sytuacją, czyli gdy mamy do czynienia z AKTYWNYM STRZELCEM. Dlaczego jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych oraz nieobliczalnych sytuacji podczas zamachu terrorystycznego? Ponieważ można wtedy w każdej chwili stracić życie.

Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 602 255 394 lub na naszych treningach 🙂

Lut
13
sob
G – WEEKEND – KRAV MAGA GLOBAL
Lut 13 – Lut 14 całodniowy

Zapraszamy studentów oraz naszych instruktorów  zdających na stopnie G na G-weekend.

Pierwszy dzień jest dniem treningowym, przygotowującym do egzaminu poprzez podsumowanie wiedzy i sprawdzenie technik do odpowiednich stopni G. Drugi dzień to egzamin.

Można wziąć udział w całym wydarzeniu lub tylko w szkoleniu, jak i jedynie podejść do egzaminu. Najlepszym rozwiązaniem dla osób, które zdają egzaminy jest udział w całym wydarzeniu – dostaniecie najcenniejsze uwagi, które pozwolą Wam na udoskonalenie technik. Jeśli nie zdajecie egzaminu, możecie również wziąć udział w całym G weekendzie. Wtedy jest to dla Was trening.
Zapisy pod numerem telefonu 602 255 394 (Adam) lub na treningach.