NABORY DO SEKCJI KRAV MAGA-BE SAFE W GŁOGOWIE!!! RUSZAMY 28 PAŹDZIERNIKA 2021R!!!

28 PAŹDZIERNIKA 2021R w GŁOGOWIE ruszamy z zajęciami Krav Maga 😃😃😃

NABÓR DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH TRWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapraszamy wszystkich CHĘTNYCH, którzy chcą nauczyć się najskuteczniejszego systemu samoobrony, poprawić swoją kondycję i poznać ciekawych ludzi w super atmosferze. Na naszych treningach odstresujesz się oraz przy okazji spalisz sporo kalorii.

U nas na treningach dodatkowo wzmocnisz swoją pewność siebie, odwagę w podejmowaniu decyzji w trudnych sytuacjach oraz swą asertywność. Jak zwykle będzie dużo tarczowania, sparingów w stójce i w parterze oraz obrony przed agresorem uzbrojonym w nóż lub kij.

PRZYPOMINAMY 🙂🙃🙂 ŻE NOWY SEZON SZKOLENIOWY ROZPOCZYNAMY NOWYM PROGRAMEM KRAV MAGA GLOBAL KTÓRY OBOWIĄZUJE JUŻ NA CAŁYM ŚWIECIE 💪💪💪

U nas po opłaceniu miesięcznej składki na jednej z sekcji, masz możliwość trenowania 4 razy w tygodniu na wszystkich sekcjach w LUBINIE, LEGNICY I GŁOGOWIE 😃😃😃Tym sposobem uzyskujesz 2 treningi w tygodniu za darmo !!!

SEKCJA w GŁOGOWIE rusza 28 października 2021r o godz 19:00 w I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego na ul. Jedności Robotniczej 10

Zajęcia będą się odbywać regularnie – wtorki i czwartki – godz.: 19:00 – 20:30

ZAPISY POD NUMERAMI TELEFONU: 602 255 394.

Warunki przyjęcia do grupy:

1. Warunkiem przyjęcia do sekcji jest wypełnienie karty uczestnika szkoleń po pierwszym próbnym treningu, w której zawarte są podstawowe dane osobowe oraz regulamin sekcji.
2. W zajęciach mogą brać udział wyłącznie osoby niekarane sądownie. Wszyscy studenci podczas rejestracji podpisują oświadczenie o niekaralności. W razie wątpliwości instruktor zastrzega sobie prawo domagania się od wybranych osób dostarczenia zaświadczenia o niekaralności wystawionego przez Krajowy Rejestr Karny (KRK).
3. Wszystkie osoby nieletnie zobowiązane są dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w treningach. Ponadto osoba niepełnoletnia musi przyjść z rodzicem lub opiekunem, który wyrazi słowną zgodę na uczestnictwo w treningach krav maga. W grupach dla dorosłych mogą uczestniczyć uczniowie w wieku minimum 13 lat.

ZAPISY POD NUMERAMI TELEFONU: 602 255 394.