NOWE NABORY DO SEKCJI KRAV MAGA – WRZESIEŃ 2023 !!! LUBIN !!! LEGNICA !!!

Nowy sezon szkoleniowy Krav Maga – Be Safe czas zacząć!!! Ruszamy 2 września w LUBINIE zajęciami KRAV MAGA KIDS, a 4 września w LEGNICY ZAJĘCIAMI KRAV MAGA DLA DOROSŁYCH oraz MŁODZIEŻY!!! Z zajęciami KRAV MAGA dla DOROSŁYCH oraz MŁODZIEŻY w Lubinie ruszamy 5 września !!!

NABÓR DO NOWYCH GRUP POCZĄTKUJĄCYCH TRWA !!! Zapraszamy wszystkich CHĘTNYCH, którzy chcą nauczyć się najskuteczniejszego systemu samoobrony, poprawić swoją kondycję i poznać ciekawych ludzi w super atmosferze. Na naszych treningach odstresujesz się oraz przy okazji spalisz sporo kalorii.

U nas na treningach dodatkowo wzmocnisz swoją pewność siebie, odwagę w podejmowaniu decyzji w trudnych sytuacjach oraz swą asertywność. Dla OSÓB KONTYNUUJĄCYCH TRENINGI PRZYGOTOWALIŚMY nowe wyzwania na treningach grup zaawansowanych. Jak zwykle będzie dużo tarczowania, sparingów w stójce i w parterze oraz obrony przed agresorem uzbrojonym w nóż lub kij.

NOWY SEZON SZKOLENIOWY ROZPOCZYNAMY NOWYM PROGRAMEM KRAV MAGA GLOBAL KTÓRE OBOWIĄZUJE JUŻ NA CAŁY ŚWIECIE

U nas po opłaceniu miesięcznej składki na jednej z sekcji, masz możliwość trenowania 4 razy w tygodniu na wszystkich sekcjach w LUBINIE I LEGNICY! Tym sposobem uzyskujesz 2 treningi w tygodniu za darmo !!!

SEKCJA LUBIN !!! Ruszamy 5 września (WTOREK)!!!

Grupa początkująca – wtorki i czwartki – godz.: 18:00 – 19:30
Grupa zaawansowana –  wymagana jest znajomość stopni podstawowych P1 – P3. Termin i miejsce oraz czas trwania treningu będą ustalone z uczestnikami szkolenia. (ZAPISY POD NUMERAMI TELEFONU: 602 255 394)
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Kilińskiego 12 LUBIN.
ZAPISY POD NUMERAMI TELEFONU: 602 255 394 ORAZ 669 209 311.

SEKCJA LEGNICA !!! Ruszamy 4 września (PONIEDZIAŁEK) !!!

Grupa początkująca – poniedziałki i środy – godz. 19:00 – 20.30
Grupa zaawansowana – wymagana jest znajomość stopni podstawowych P1 – P3. Termin i miejsce oraz czas trwania treningu będą ustalone z uczestnikami szkolenia. (ZAPISY POD NUMERAMI TELEFONU: 602 255 394)

Adres: Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kamienna 20, Legnica

ZAPISY POD NUMERAMI TELEFONU: 602 255 394 ORAZ 669 209 311.

 

KRAV MAGA KIDS LUBIN !!! Ruszamy 2 września (sobota) !!!
W każdą sobotę 🙂 grupa początkująca – godz. 11:00-12:00, grupa zaawansowana – godz. 12:15- 13:15

Treningi samoobrony Krav Maga Kids – specjalnie opracowany dla najmłodszych. Zajęcia prowadzi instruktor Krav Maga z wieloletnim doświadczeniem treningowym i pedagogicznym. Poprzez specjalnie opracowany program treningowy, w formie zabawy uczymy dzieci jak rozpoznawać zagrożenia oraz jak skutecznie się obronić w razie ataku.

Adres: Fitness Klub Sfreffa, ul. Bolesławiecka 9, Lubin.

ZAPISY POD NUMERAMI TELEFONU: 602 255 394 ORAZ 669 209 311.

TRENINGI PERSONALNE

Trening z instruktorem indywidualnie (czyli 1:1) lub w małych grupach. Program treningowy dostosowany jest indywidualnie do potrzeb i możliwości ćwiczącego. Oferta treningowa jest skierowana dla osób które :

  • są bardzo zajęte i nie mogą uczęszczać na treningi grupowe, 
  • chcą poprawić swoje bezpieczeństwo i formę;
  • chcą indywidualnego programu treningowego, który spełni ich oczekiwania i potrzeby (modelowanie sylwetki,poprawa wydolności, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa wyników sportowych, itp.);
  • zamierzają iść do służb mundurowych (wojsko, policja) i chcą przygotować się do testów, egzaminów.

Miejsce, termin, cena i ilość treningów ustalana jest podczas bezpłatnych konsultacji z instruktorem.

ZAPISY POD NUMERAMI TELEFONU: 602 255 394 ORAZ 669 209 311.

Warunki przyjęcia do grupy:

1. Warunkiem przyjęcia do sekcji jest wypełnienie karty uczestnika szkoleń po pierwszym próbnym treningu, w której zawarte są podstawowe dane osobowe oraz regulamin sekcji.
2. W zajęciach mogą brać udział wyłącznie osoby niekarane sądownie. Wszyscy studenci podczas rejestracji podpisują oświadczenie o nie karalności. W razie wątpliwości instruktor zastrzega sobie prawo domagać się od wybranych osób dostarczenia zaświadczenia o niekaralności wystawionego przez Krajowy Rejestr Karny (KRK).
3. Wszystkie osoby nieletnie zobowiązane są dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w treningach. Ponadto osoba niepełnoletnia musi przyjść z rodzicem lub opiekunem, który wyrazi słowną zgodę na uczestnictwo w treningach krav maga. Do grup dla dorosłych mogą uczestniczyć uczniowie w wieku minimum 15 lat.

ZAPISY POD NUMERAMI TELEFONU: 602 255 394 ORAZ 669 209 311.