Seminarium z EYALEM YANILOV- 22.05.2022r.- WROCŁAW

Zapraszamy na seminarium z szefem Krav Maga Global, Eyal Yanilov, który przyjedzie do Polski w związku z kursem instruktorskim. Seminarium jest otwarte dla wszystkich chętnych, bez względu na stopień 🙂

Kto chciałby podszlifować swoje kraverskie skille (a tego przecież nigdy dość!) lub spotkać się z systemem Krav Maga po raz pierwszy (i to od razu pod okiem samego Szefa Wszystkich Szefów) powinien się tam pojawić. Jeśli macie jakieś wątpliwości, pragniemy Was uspokoić – niesłusznie. 😉

Data : 22 MAJA 2022r.

Godzina: 11:30 – 15:30

Miejsce: HotelGem (Hala Sportowa), przy ul. Mianowskiego 2B, we Wrocławiu.

Wstęp: 160 zł dla osób z KMG, 200 zł dla osób spoza federacji.

Zapisy: Adam Grzeziółkowski tel. 602 255 394

Poniżej prezentujemy krótki opis o  Eyal Yanilov 🙂

eyalalbert

Eyal rozpoczął naukę Krav Maga w 1974 roku, w wieku 15 lat, pod okiem twórcy systemu, Imiego Lichtenfelda. Bardzo szybko okazało się, że jest niezwykle utalentowany, zarówno jako uczeń, jak i instruktor. Powołany przez Mistrza do roli nauczyciela instruktorów oraz doświadczonych studentów stał się w końcu Jego najbliższym asystentem. Jest jedyną osobą na świecie, której Imi osobiście nadał unikalny „Founder’s Diploma of Excellence” oraz bezprecedensowy tytuł Expert 8 – najwyższy tytuł Krav Maga. Imi i Eyal napisali wspólnie szereg książek skierowanych do sektora cywilnego i przedstawiających w przystępny sposób zasady systemu. Wkrótce po tym, jako szef Izraeskiego Stowarzyszenia KM, Eyal stworzył zaktualizowany program KM, a następnie przetransformował go w zorganizowany, formalny system zbudowany na zasadach oraz unikalnych metodach instruktorskich. Obok jego działań ukierunkowanych na rozpowszechnianie go wśród cywili, Eyal szkolił również antyterrorystyczne jednostki Izraela, stosując zasady walki wręcz zaczerpnięte z tego programu.

eyal-leg-krav-maga-legnica-krav-maga-legnica-1

W kolejnym etapie Eyal zaczął podróżować na całym świecie i uczyć Krav Maga w wielu krajach. W Stanach Zjednoczonych i Europie, zarówno cywili jak i jednostki wojskowe oraz służby specjalne. Aby uczynić Krav Maga naprawdę popularną na świecie, stworzył IKMF (International Krav Maga Federation), pracując jako jej dyrektor, jednocześnie z ogromnym wsparciem Imiego. W istocie, Eyal osobiście wyszkolił pierwsze pokolenie instruktorów Krav Maga na świecie.

Od śmierci Imiego w 1998 roku, Eyal wziął na siebie odpowiedzialność za rozwój systemu. W 2010 roku utworzył KMG – Krav Maga Global. Kontynuuje szkolenie instruktorów i personelu na świecie, a także stworzył globalną infrastrukturę pozwalającą na rozpowszechnianie systemu. Obecnie, pod jego osobistym nadzorem, KMG Global Team – elitarny zespół najwyższej rangi instruktorów – popularyzuje Krav Maga w coraz większej ilości krajów.

Metody nauczane przez Eyala i Jego zespół używane są nie tylko przez cywilów trenujących Krav Maga. Zostały zaadaptowane przez wojsko, policję i jednostki specjalne na całym świecie jako preferowany system walki wręcz.

Dziś Krav Maga Global korzysta z doświadczeń zebranych podczas pracy na świecie, jednak z dumą kultywuje i promuje autentyczną, moralną i profesjonalną drogę, którą wybrał i uczył twórca Krav Maga, Imi Lichtenfeld.

eyal-leg-krav-maga-legnica-krav-maga-legnica-2