RYWALIZACJA KRAV MAGA BE SAFE LUBIN / LEGNICA NA ENDOMONDO :)

Kraverzy !!! Zawsze jednym z celów Sekcji Krav Maga – Be safe było zawsze stworzenie możliwości i warunków do trenowanie osobą ćwiczącym. Dlatego Od kilku lat co roku we wrześniu towrzymy rywalizacje na portalu Ednomondo „SPALAMY KALORIE Z KRAV MAGA” oraz ” KILOMETRY Z KRAV MAGA” dla ludzi którzy wolnym czasie chcą poćwiczyć, po rywalizować z nami i byc formie a nie mają czas wpaść np na trening 🙂
Jeśli jesteś zdrowy i rozpiera Cię energia – zawsze możesz założyć konto na Endomondo, ściągnąć aplikację, włączyć trening siłowy (Gdy ćwiczysz sam i robisz domowy trening siłowy) lub sztuki walki ( gdy ćwiczysz z domownikiem lub na worku) i rywalizować z cała KravRodzniną oraz innymi ludźmi z całego świata 🙂

Poniżej masz podajemy instrukcje postepowania:
1. wejdz na strone www.endomondo.com i założ konto lub sie zaloguj
2. Gdy już będziesz zalogowany znajdź rywalizacje na portalu Ednomondo „SPALAMY KALORIE Z KRAV MAGA” oraz ” KILOMETRY Z KRAV MAGA”

SPALAMY KALORIE Z KRAV MAGA –> https://www.endomondo.com/challenges/41244734

KILOMETRY Z KRAV MAGA –> https://www.endomondo.com/challenges/41244852

i dołącz do nas. Możliwe że znajdziesz tam osoby z Twojej sekcji 🙂

3. Ściągnij aplikacje na telefon

4. Przygotuj się do treningu, włącz aplikacje np trening siłowy i ĆWICZ !

Dajcie znać w komentarzach na Facebooku fanpage Krav Maga Lubin / Legnica  czy udało się wam dołączyć do rywalizacji i czy byście chcieli dodatkowego wsparcia w postaci treningu Krav Maga oNline !!!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 602 255 394 😉

I pamiętajcie że prawdziwy Wojownik zmienia i dostosowuje swoje rozwiązania do zmieniających sie problemów i sytuacji !!!

GOTOWY ??? ZAWSZE !!! ZMĘCZONY ??? NIGDY !!!

KADRA INSTRUKTORSKA KRAV MAGA – BE SAFE ŻYCZY ZDROWIA I POZDRAWIA !!!