RYWALIZACJA KRAV MAGA BE SAFE LUBIN / LEGNICA NA MAP MY RUN :)

Kraverzy !!! Zawsze jednym z celów Sekcji Krav Maga – Be safe było zawsze stworzenie możliwości i warunków do trenowanie osobą ćwiczącym. Dlatego Od kilku lat co roku we wrześniu tworzymy rywalizacje na różnych  portalach taki jak np. Już nie istniejace Ednomondo. Tym razem  rywalizacje „SPALAMY KALORIE Z KRAV MAGA” oraz ” KILOMETRY Z KRAV MAGA” stowrzyliśmy na portalu MAP MY RUN :). W tych ciężkich czasach jest to dobre rozwiązanie dla ludzi którzy wolnym czasie chcą poćwiczyć, po rywalizować z nami i byc formie a nie mają czas wpaść np na trening 🙂
Jeśli jesteś zdrowy i rozpiera Cię energia – zawsze możesz założyć konto na MAP MY RUN, ściągnąć aplikację, włączyć trening siłowy (Gdy ćwiczysz sam i robisz domowy trening siłowy) lub sztuki walki ( gdy ćwiczysz z domownikiem lub na worku) albo iść pobiegać lub na rower ;). I rywalizować z cała KravRodzniną oraz innymi ludźmi z całego świata 🙂

Poniżej masz podajemy instrukcje postepowania:
1. Ściągnij aplikacje i założ konto lub sie zaloguj
2. Gdy już będziesz zalogowany znajdź Głównego Instruktora sekcji, a zwą go na Map My Run 👉 KRAV MAGA – BE SAFE 👈 I on Cię doda rywalizacji „SPALAMY KALORIE Z KRAV MAGA” oraz ” KILOMETRY Z KRAV MAGA”

Na rywalizacji znajdziesz osoby z Twojej sekcji i nie tylko 🙂

3. Przygotuj się do treningu, włącz aplikacje np trening siłowy i ĆWICZ !

Dajcie znać w komentarzach na Facebooku fanpage Krav Maga Lubin / Legnica  czy udało się wam dołączyć do rywalizacji i czy byście chcieli dodatkowego wsparcia w postaci treningu Krav Maga oNline !!!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 602 255 394 😉

I pamiętajcie że prawdziwy Wojownik zmienia i dostosowuje swoje rozwiązania do zmieniających sie problemów i sytuacji !!!

GOTOWY ??? ZAWSZE !!! ZMĘCZONY ??? NIGDY !!!

KADRA INSTRUKTORSKA KRAV MAGA – BE SAFE ŻYCZY ZDROWIA I POZDRAWIA !!!