SEMINARIUM Z EYALEM YANILOVEM – 15.04.2018 – CHORZÓW

Nareszcie Eyal ponownie pojawi się w Polsce 🙂 ! Zapraszamy wszystkich studentów Krav Maga na otwarte seminarium z Mistrzem :). Metody nauczane przez Eyala i Jego zespół używane są nie tylko przez cywilów trenujących Krav Maga.  Zostały zaadaptowane przez wojsko, policję i jednostki specjalne na całym świecie jako preferowany system walki wręcz.

Eyal rozpoczął naukę Krav Maga w 1974 roku, w wieku 15 lat, pod okiem twórcy systemu, Imiego Lichtenfelda. Bardzo szybko okazało się, że jest niezwykle utalentowany, zarówno jako uczeń,
jak i instruktor. Powołany przez Mistrza do roli nauczyciela instruktorów oraz doświadczonych studentów stał się w końcu Jego najbliższym asystentem. Jest jedyną osobą na świecie, której Imi osobiście nadał unikalny „Founder’s Diploma of Excellence” oraz bezprecedensowy tytuł Expert 8 – najwyższy tytuł Krav Maga.  Imi i Eyal napisali wspólnie szereg książek skierowanych do sektora cywilnego i przedstawiających w przystępny sposób zasady systemu.

Od śmierci Imiego w 1998 roku, Eyal wziął na siebie odpowiedzialność za rozwój systemu. W 2010 roku utworzył KMG – Krav Maga Global. Kontynuuje szkolenie instruktorów i personelu na świecie, a także stworzył globalną infrastrukturę pozwalającą na rozpowszechnianie systemu. Obecnie, pod jego osobistym nadzorem, KMG Global Team – elitarny zespół najwyższej rangi instruktorów – popularyzuje Krav Maga w coraz większej ilości krajów.

DATA: 15 kwietnia 2018

GODZ.  15:00 – 18:00

MIEJSCE: MORiS, ul.Dąbrowskiego 113, 41-500 Chorzów

KOSZT :  120 zł

Zapisy pod numerem telefonu: 602 255 394