TESTY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ „WARRIOR KRAV MAGA-BE SAFE” – LUBIN – 4 WRZEŚNIA 2021

4 września 2021 w Lubinie odbędą się coroczne Testy SprawnościFizycznej „Warrior Krav Maga-Be Safe”💪✊💪✊💪. Przyjdź, zmierz się z kolegami i koleżankami z sekcji oraz sprawdź swoją kondycję 🙂🙂🙂

Testy  „Warrior Krav Maga- Be Safe” mają na celu sprawdzenie kondycji fizycznej i psychicznej studentów sekcji Krav Maga-Be Safe oraz ich wyszkolenie po całorocznym szkoleniu. Drugim celem testów jest umożliwienie studentom zdobycia dodatkowych punktów do naszej całorocznej rywalizacji Najaktywniejszego Kravera ✊✊✊.

Testy „Warrior Krav Maga – Be Safe” składać się będą  z  2 konkurencji:

  • Kondycja ( CARDIO, SIŁA, WYTRZYMAŁOŚĆ)
  • Walka Wręcz (Knife Fighting, Fullcontact)

Świeżo dołączyłeś w Lubinie lub  w Legnicy do treningów sekcji Krav Maga – Be Safe, też śmiało możesz wziąć udział w zawodach i sprawdzić poziom swej kondycji.

Data : 4 września 2021r.

Godz. 09:00

Miejsce: ul. Odrodzenia, RCS – parking z kostki brukowej 🚗🚙🚗🏍

Koszt. 40 zł 

Zapisy oraz więcej informacji pod nr telefonu 602 255 394. 

Na miejsce przychodzimy przebrani, gotowi do treningu. Na testy zabieramy ze sobą, komplet ochraniaczy, wodę do picia oraz batoniki energetyczne i chęć do trenowania. 

Po zakończonych testach wszyscy widzimy się  na imprezie integracyjnej z okazji zakończenia sezonu 2020/2021 oraz otwarcia nowego sezonu 🙂🙂🙂 Więcej szczegółowych informacji  wkrótce.