TESTY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ KRAV MAGA-BE SAFE – LUBIN – 5 WRZEŚNIA 2020

Już 5 WRZEŚNIA w Lubinie  coroczne testy sprawności fizycznej sekcji Krav Maga-Be Safe 💪✊💪✊💪. Przyjdź, zmierz się z kolegami i koleżankami z sekcji oraz sprawdź swoją kondycję 🙂🙂🙂

Test sprawności fizycznej Krav Maga- Be Safe ma celu sprawdzenie kondycji fizycznej i psychicznej studentów sekcji Krav Maga-Be Safe po całorocznym szkoleniu. Drugim celem testów jest umożliwienie studentom zdobycia dodatkowych punktów do naszej całorocznej rywalizacji Najaktywniejszego Kravera ✊✊✊.

Test sprawności fizycznej składa się z 3 konkurencji:

  • CARDIO
  • SIŁA
  • WYTRZYMAŁOŚĆ 

Podczas których uczestnik testu oprócz tego że wykonuje dane ćwiczenie to równocześnie konkuruje z innymi osobami aby uzyskać jak największą ilość punktów.  Zdobyte punkty są  doliczane do całorocznej rywalizacji 🙂.

Świeżo dołączyłeś w Lubinie lub  w Legnicy do treningów sekcji Krav Maga – Be Safe, też śmiało możesz wziąć udział w testach i sprawdzić poziom swej kondycji. Po zakończonych testach każdy z uczestników dostanie specjalnie przygotowaną rozpiskę treningową 💪✊💪✊💪 aby móc nadal pracować nad swoją formą.

Data : 5 września 2020r.

Godz. 14:00

Miejsce: ul. Odrodzenia, RCS – parking z kostki brukowej 🚗🚙🚗🏍

Koszt. 10 zł 

Zapisy oraz więcej informacji pod nr telefonu 602 255 394. 

Na miejsce przychodzimy przebrani, gotowi do treningu. Na test zabieramy ze sobą wodę do picia oraz batoniki energetyczne i chęć do trenowania. 

Po zakończonych testach wszyscy widzimy się o godz. 20:00 na imprezie integracyjnej z okazji zakończenia sezonu 2019/2020 oraz otwarcia nowego sezonu 🙂🙂🙂 Więcej szczegółowych informacji  wkrótce.