TRENING BOKSERSKI – NO PAIN NO FIGHT- Z KRZYSZTOFEM DIABLO WŁODARCZYKIEM -18 LUTY 2023R LEGNICA:)

Na TRENINGU BOKSERSKIM -NO PAIN NO FIGHT – z  Krzysztofem Diablo Włodarczykiem pracujemy nad dobrym wyprowadzaniu ciosów, po czym przechodzimy do wykonywania dynamicznych skutecznych kombinacji bokserskich. Na treningu poruszamy taką tematykę jak taktyka walki oraz techniki mistrzów.

Trening bokserski zostanie poprowadzony przez Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka,  Trenera Jana Dobrzyjałowskiego oraz Adama Grzeziółkowskiego.

Po treningu będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mistrzem. Zapraszamy serdecznie wszystkich Kraverów oraz miłośników szermierki na pięści i sportowych pasjonatów na to wyjątkowe wydarzenie!

Na treningu dowiesz się również  jak rozpoznać styl i taktykę walki przeciwnika? Jaką taktykę obierzesz Ty? Trening  obejmuje prace na różnych dystansach walki i przedstawia sposoby radzenia sobie ze stresem w różnych środowiskach i sytuacjach.  Ten rodzaj szkolenia to nadal jeden z etapów przygotowania do egzaminiów Krav Maga.

Na tym rodzaju treningu uczestnicy mają nie bywałą okazję trenować przez 2 godzinny na specjalistycznym szkoleniu z Janek Dobrzyjałowski który jest trenerem wspomagający Mistrza Świata Krzysztofa Diablo Włodarczyka. Zapowiada się DUŻA DAWKA WIEDZY DO WCHŁONIĘCIA

Jan Dobrzyjałowski to trener boksu, który od trzech lat wspomaga i asystuje Mistrzowi Krzysztofowi ,,Diablo,, Włodarczykowi podczas wspólnych seminariów dla sympatyków boksu. Jego program to ,,Boks od A do Z,, metodycznie ułożony majstersztyk, który pozwoli poznać tajniki technik bokserskich.

Uczestnicy na trening powinni wziąć ze sobą :
– duża ilość wody i napojów izotonicznych do picia
– batony energetyczne
– komplet ochraniaczy

– rękawice bokserskie oraz przyrządowe

DATA: 18 LUTY 2023R (PIĄTEK)

MIEJSCE: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1, UL. KAMIENNA 20 LEGNICA

GODZINA ROZPOCZĘCIA: 18:00

KOSZT: 140 ZŁ/dzień szkolenia. Cena może być obniżona jeśli będzie duża ilość osób na szkoleniu.

Zapisy pod numerem – 602 255 394 (Adam).

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!