WAKACYJNE OBOZY KRAV MAGA 2021R.

Jeśli pragniesz odpocząć i aktywnie spędzić czas zapraszamy na nasze WAKACYJNE OBOZY KRAV MAGA 2021R.

LETNI OBÓZ REKREACJI I SAMOOBRONY – CETNIEWO- 12-18 LIPCA 2021R. 

Obóz Akademii Obrony Saggita, którego jest kontynuacją idei obozu, która rozpoczęła się w 2018 roku. Uczestnikami tamtego obozu byli studenci Krav Maga oraz osoby, które nigdy nie miały styczności z Krav Magą lub sztukami walk czyli rodziny i dzieci. Wszystkie osoby każdego dnia mogły brać udział w treningach z zakresu rozciągania, ćwiczeń ruchowych oraz wszelkiego rodzaju technik Krav Maga od poziomu ”P1″ do „E2”.

Kompleks w Cetniewie posiada tak wiele obiektów do trenowania, że aż trudno podczas tygodniowego pobytu skorzystać ze wszystkich atrakcji. Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie (Władysławowo) z profesjonalną obsługą szkoli w ciągu roku polskich mistrzów olimpijskich jak i kadry narodowe piłki nożnej, siatkowej oraz ręcznej. Podczas ostatniego obozu w sposób szczególny naszą grupą zainteresował się Ośrodek i dzięki temu mieliśmy okazję zaprezentować trening Krav Maga i krótko wyjaśnić czym jest ten sport i dlaczego każdy powinien nauczyć się umiejętności samoobrony i walki wręcz. Całe wydarzenie zostało uwiecznione na Fan Pageu Ośrodka Olimpijskiego w Cetniewie oraz na naszym Fan Pageu na Facebooku – Krav Maga Saggita.

Braliśmy również udział w wyjątkowym wydarzeniu tego miejsca, a mianowicie w “Festiwalu rzutów”, w którym biorą udział gwiazdy polskiego sportu w rzucie młotem. Podczas obozu odbyły się również egzaminy Krav Maga, które uczestnicy ukończyli pozytywnie. Wszystkim, którzy z nami byli, którzy obserwowali i kibicowali z całego serca dziękujemy i ZAPRASZAMY W TYM ROKU NA OBÓZ 😉😉😉

📌 Miejsce: Centralny Ośrodek Sportu Cetniewo Ośrodek przygotowań Olimpijskich
🕓 Termin: 12-18 lipca 2021
💴 Cena : 1700 zł
Cena dla członków klubu: 1600 zł

Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 602 255 394.

WAKACYJNY OBÓZ KRAV MAGA – BE SAFE – SIERPNICA – 13- 15 SIERPNIA 2021R

Tematem przewodnim wakacyjnego obozu w Sierpnicy będzie nowe  zaktualizowane curriculum Krav Maga. Będziemy dużo treningów z nowymi technikami oraz rozwiązaniami taktycznymi.  Aby jeszcze skuteczniej uniknąć, deeskalować i działać prewencyjnie w sytuacji zagrożenia.  A równocześnie będzie uczyć jak radzić sobie agresywnym bezwzględny napastnikiem. 

  Obozu odbędzie się w miejscowość Sierpnica, która jest położona w dolinie między Wzgórzami Wyrębińskimi a masywem Masywem Włodarza Gór Sowich. Sierpnica jest  położona na obrzeżu Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Głównym walorem obszaru Parku jest duża lesistość. Są to głównie lasy dolnoreglowe oraz lasy mieszane. W najwyżej położonych partiach Wielkiej Sowy, Kalenicy i Słonecznej, występuje bór świerkowy regla górnego, z płatami sztucznie wprowadzonej kosodrzewiny. Wszystkie potoki Gór Sowich mają charakter rzek górskich, płynących głębokimi, wąskimi dolinami o stromych a często także skalistych zboczach.

Dodatkowo treningi będą się odbywać w obrębie Podziemnego Kompleksu Osówka który też oczywiście odwiedzimy w sposób wyjątkowy. 

DATA: 13-15 SIERPNIA 2021

MIEJSCE: Świerkowa 9, 58-340 Sierpnica woj.dolnośląskie Góry Sowie

KOSZT: 460 zł

‼️‼️‼️ ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ‼️‼️‼️‼️

☝☝☝Obowiązuje kolejność zgłoszeń ☝☝☝

Zapisy pod numerem telefonu 602 255 394 

Cena obozu obejmuje:

  • treningi Krav Maga od stopnia „P1” do „E2” oraz treningi poprawiające kondycję 
  • materiały szkoleniowe 
  • pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, kolację)
  • nocleg w pokojach 1,2,3,4 osobowe.
  • dostęp na terenie kompleksu do nielimitowanego internetu
  • dostęp do stół bilardowego
  • całodobowa opieka instruktorska
  • zwiedzanie Podziemnego Kompleksu Osówka 

Jeśli trenujesz Krav Maga lub inny rodzaj walki wręcz, więc ten obóz jest DLA CIEBIE – ZAPISZ SIĘ 🙂

Albo chcesz zacząć wielką przygodę z Krav Maga, nauczyć się bronić siebie i swych bliskich – ZAPISZ SIĘ NA OBÓZ  – TO DOBRY MOMENT NA START:)

Chcesz po prostu wypocząć aktywnie z rodziną na urlopie – ZAPISZ SIĘ -Z NAMI PRZEŻYJESZ NIE ZAPOMNIANE CHWILĘ PEŁNE ŚMIECHU I ZABAWY.

Obóz odbędzie się w super ośrodku Finezja gdzie oprócz wygodnych łóżek, pysznego jedzenia 😃😃😃 jest przecudna atmosfera 🤩

Wszelkie informacje i zapisy jak zawsze pod numerami: 602-255-394 (Adam) 669 209 311 (Kamila)