WESPRZYJ W 4 KROKACH SEKCJĘ KRAV MAGA – BE SAFE walce z KORONAWIRUSEM

W obecnie trwającej epidemii Kornawirusa ( COVID – 19) różne sekcję i kluby sportowe w Polsce, w których trenują tysiące ludzi , znalazły się w bardzo trudnym położeniu z powodu nałożonych restrykcji. Z dnia na dzień musieliśmy  zawiesić wszystkie swoje treningi, szkolenia dla waszego  bezpieczeństwa – czego nie żałujemy. Bo zawsze na treningach wam mówimy ” Pierw Zdrowie, Później Trening”  🙂 

Jesteś również świadomi że panującą sytuacja pokrzyżowała nie jednemu KRAVEROWI plany treningowe – dlatego wprowadziliśmy od razu DARMOWE TRENINGI KRAV MAGA ONLINE LIVE 😉 by być za Wami i przy Was w tych ciężkich chwilach. Bo tylko razem, solidarni pokonamy 👊👊👊 TEGO KORONOWIRUSA 👊👊👊. 

Wspierając regularnie Sekcję Krav Maga- Be Safe  wspierasz rozwój Treningów Online oraz Twoje wspracie pozwoli  utrzymać Sekcję czekającą i gotową na Twój powrót do treningów po wygranym starciu z KORONAWIRUSEM. Bo walkę wygramy, a ciężkie czasy przeminą i będziesz chciał zapewne powróci do swych  treningów, szkoleń Krav Maga. I chcemy wtedy na Ciebie czekać gotowi do działania.

Jak wesprzeć✊✊✊ 4 KROKACH Sekcję Krav Maga – Be Safe walce z Koronawirusem👊👊👊:

Krok 1. Polaikuj 👍👍👍 fanpage Krav Maga Lubin Legnica by być nabierzącą z nowościami oraz zaproś znajomych👍👍👍
Krok 2. Korzystasz z naszych treningów Krav Maga i ci się podobają. Wystaw na opinię na Fanpage oraz Google Maps.

Krok 3. Korzystaj z naszych treningów Krav Maga Online Live i lajkuj, komentuj i udostępniaj nasze posty na portalach społecznościowych.

Krok 4. Korzystasz z naszych treningów Krav Maga Online Live wesprzyj sekcję finansowo biorąc udział w ogólnopolskiej akcji #niezawieszamkarnetu.

Osoby które będą nas wspierały finansowo koniecznie prosimy o kontakt mailowy kravmaga.lubin@wp.pl lub telefoniczny 602 255 394 😉 Gdyż dla wszystkich wspierających szykujemy wielką niespodziankę;) 😉 😉

Ceny treningów i karnetów są nie zmienione: 

20 zł / za trening

60 zł / Karnet na 4 trening ( połów miesiąca)

120 zł / Miesięczny karnet (8 treningów)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy;)

Z góry dziękujemy za udzielone wsparcie 🙏🙏🙏 Kadra Instruktorska Krav Maga Be Safe Pozdrawia 🙏🙏🙏