SZKOLENIE KRAV MAGA DLA KOBIET ” BEZPIECZNA POLKOWICZANKA ” 3 – 26 PAŹDZIERNIKA, POLKOWICE :)

Z ogromną dumą i satysfakcją, chcemy poinformować Wszystkich że od 3 października 2023r. będziemy  prowadzić pilotażowy program Burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego „Bezpieczna Polkowiczanka”.

W październiku będzie się działo, a wszystko po to, by przeciwdziałać przemocy wobec kobiet na różnych poziomach i w wielu dziedzinach życia społecznego.

Zakończenie programu jest zaplanowane na 23 listopada, jest to  Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet. Nie było więc lepszej okazji, by zakończyć tak ważny projekt, którego głównym celem jest zwiększenie świadomości mieszkanek gminy Polkowice, a poprzez to poprawę bezpieczeństwa Polkowiczanek.

ZAPISY pod numerem telefonu: 76 847 41 47

!!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

Kadra Instruktorska Krav Maga Be Safe jest świadoma że kobiety w większości atakowane są przez mężczyzn. Mężczyźni atakują, ponieważ wierzą, że mogą to zrobić, wierzą że opór jaki postawi kobieta będzie niewielki. Jeśli mężczyzna atakuje kobietę nie poszukuje równej walki. Nie poszukuje partnera do sportowego pojedynku. Poszukuje osoby, która nie będzie stawiać oporu. Oczekuje, że będzie łatwo.

ZAPISY pod numerem telefonu: 76 847 41 47

!!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

 Na treningach krav maga, postaramy się sprawić, że każda kobieta będzie czuła się pewnie nawet, kiedy wraca w szpilkach z klubu i jedynym przedmiotem w dłoni jest kopertówka. Samoobrona jest skuteczniejszą strategią niż poddanie się

Treningi Krav Maga będą się odbywać WE WTOREK I CZWARTEK O GODZ 18:00 na sali fitness w Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy Dąbrowskiego 1A.  Dodatkowo część zajęć z sali zostanie przeniesione w teren i miejsca, gdzie rzeczywiście kobiety mogą zostać zaatakowane: w autobusie komunikacji miejskiej (dzięki uprzejmości Zakładu Komunikacji Miejskiej), w barze (dzięki uprzejmości City Pub) oraz w przejściach tunelowych w blokach przy ulicach 3 Maja, Sztygarskiej oraz Lipowej, gdzie odbędzie się trening w szpilkach.

W programie mogą wziąć udział pełnoletnie kobiety, zamieszkujące na stałe gminę Polkowice. Udział jest bezpłatny. W programie burmistrza w grudniu 2022 może wziąć udział 40 osób po uprzednim zgłoszeniu chęci udziału pod numerem telefonu: 76 847 41 47. Zapisy odbywają się w godzinach pracy Urzędu Gminy Polkowice od poniedziałku do piątku.