TRENING INDYWIDUALNY

Trening z instruktorem indywidualnie (czyli 1:1) lub w małych grupach.

Program treningowy dostosowany jest indywidualnie do potrzeb i możliwości ćwiczącego.

Oferta treningowa jest skierowana dla osób które :

  • są bardzo zajęte i nie mogą uczęszczać na treningi grupowe, a chcą poprawić swoje bezpieczeństwo i formę;
  • chcą idywidualnego programu treningowego, który spełni ich oczekiwania i potrzeby ( modelowanie sylwetki, poprawa wydolności, redukacja tkanki tłuszczowej, poprawa wyników sportowych, itp.);
  • zamierzają iść do służb mundurowych (wojsko, policja) i chcą przygotować do testów, egzaminów.

Miejsce, termin, cena i ilość treningów ustalana jest podczas bezpłatnych konsultacji z instruktorem.  Więcej informacji i zapisy na treningi pod numerami tel. 602 255 394 – Adam Grzeziółkowski

 

 

Trening personalny jest indywidualnie dobrany do Państwa potrzeb. Rozpoczyna się  od wstępnego wywiadu dotyczącego stanu zdrowia, odżywiania i dotychczasowej aktywności fizycznej, a także celów, które chce zrealizować klient poprzez trening personalny. Na podstawie wywiadu jest tworzony specjalnie dla Państwa potrzeb plan treningowy.

DLACZEGO  WARTO  KORZYSTAĆ  Z  TRENINGÓW  PERSONALNYCH?

Instruktor dostosowuje plan treningu do Twoich konkretnych wymogów i możliwości. Podczas treningu instruktor czuwa nad poprawnością i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i technik KM, a w razie potrzeby eliminuje błędy. Ciągle motywuje do wysiłku, dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Na treningu personalnym  pilnujemy abyś maksymalnie wykorzystał każdą minutę Twojego cennego czasu.

Trening personalny obejmuje także treningi związane z poprawą kondycji:

Trening wytrzymałościowy

Skuteczność w wielu dyscyplinach sportu oraz w treningu rekreacyjnym zależy od różnych cech motorycznych. Jedną z nich jest właśnie wytrzymałość.

Trening wytrzymałościowy:

  • zwiększa pojemność życiową płuc oraz ich możliwą maksymalną wentylację
  • skutecznie redukcje tkankę tłuszczową
  • zmniejsza ryzyko chorób niedokrwiennych włącznie z zawałem mięśnia sercowe
  • zwiększa zaopatrzenie całego organizmu w tlen, w wyniku czego wzmacnia się system odpornościowy organizmu

ENDURANCE KRAV MAGA

Trening, który pomoże Ci poprawić siłę, kondycję, wytrzymałość, i szybkość oraz nabrać pewności siebie.

Metoda treningu Endurance Krav Maga polega na różnorodności i wszechstronnym rozwoju ciała. Łączy w sobie zarówno trening siłowy, aerobowy jak i elementy technik Krav Maga. Intensywność treningu pozytywnie wpływa na układ krążenia i układ oddechowy, wytrzymałość, siłę, elastyczność, szybkość, koordynację ruchową, zwinność, równowagę. Taki trening stanowi jedną z metod rekrutacji do jednostek strażackich, szkół policyjnych, jednostek taktycznego reagowania, specjalizowanych jednostek wojskowych. Zarówno osiągnięte wyniki, jak i sposób wykonania zadań pozwalają wyłonić osoby posiadające najlepsze warunki psychofizyczne. Trening jest przystosowany do poziomu kondycyjnego wszystkich uczestników.

Endurance Krav Maga jest nieustanną walką ze swoimi słabościami, bólem zakwaszonych mięśni, zmęczeniem i niezwykle silną chęcią osiągnięcia celu treningu. Trening wymaga od uczestnika dobrej kondycji ogólnorozwojowej, wytrzymałości, koordynacji ruchowej i zwinności.

Podczas treningów personalnych jest wykorzystywany pulsometr, który pomaga ćwiczącemu uzyskać najbardziej szczegółowe dane treningowe ( np. minimalne, średnie i maksymalne tętno w czasie treningu, ilość spalnych kalori itp.). Dzieje się tak dzięki połączeniu fachowości w takich dziedzinach jak sport, fizjologia i elektronika z głębokim zrozumieniem potrzeb osób ćwiczących. Pulsometr umożliwia planowanie, kontrolę i analizę treningów.

Więcej informacji i zapisy na treningi pod numerami tel. 602 255 394 – Adam Grzeziółkowski

polar_pro_trainer