TRENINGI

LUBIN:

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki
o godz. 18:00 – 19:30
ul. Kilińskiego 12 S.P. nr 5(sala gimnastyczna)


Wyświetl większą mapę

LEGNICA:

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy
o godzinie 19:00 – 20:30
ul. Kamienna 20a – S.P. nr 1 (sala gimnastyczna)


Wyświetl większą mapę

LUBIN (KRAV MAGA KIDS): 

ZAJĘCIA ODWOŁANE DO WRZEŚNIA 2024R.

Zajęcia w soboty:
godz. 10:00 – 11:00 – GRUPA POCZĄTKUJĄCA

godz. 11:15 – 12:15 – GRUPA ZAAWANSOWANA
ul. Bolesławiecka 9 – Fitness Klub Streffa


Wyświetl większą mapę

Treningi Grupowe Krav Maga

Zainteresowanym treningami Krav Maga proponujemy pierwszy trening gratis i bez zobowiązań, co pozwala na sprawdzenie formuły prowadzenia zajęć i upewnienie się, że taki rodzaj aktywności jest odpowiedni. Osoby, które przegapiły wrześniowe nabory, nie tracą możliwości przystąpienia do sekcji, mogą to zrobić w korzystnym dla siebie momencie.

Po opłaceniu pełnej miesięcznej składki na sekcji uczestnik ma możliwość trenowania 4 razy w tygodniu na sekcjach Lubin / Legnica.

Każdy z trenujących ma możliwość przystąpienia do ogólnopolskich egzaminów na stopnie Krav Maga, które odbywają się dwa razy w roku. Wyróżniamy 4 rodzaje stopni: PRACTITIONER (poczatkujący) od 1 do 5, GRADUATE (zaawansowany) od 1 do 5, oraz stopnie mistrzowskie: EXPERT od 1 do 5 i MASTER od 1 do 3. Dyplomy i naszywki są honorowane we wszystkich krajach zrzeszonych w międzynarodowej organizacji KMG Eyal Yanilov. Pozwala to każdemu studentowi KMG trenować i rozwijać swój poziom Krav Maga nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Warunki przyjęcia do grupy:

1. Warunkiem przyjęcia do sekcji jest wypełnienie karty uczestnika szkoleń po pierwszym próbnym treningu, w której zawarte są podstawowe dane osobowe oraz regulamin sekcji.

2. W zajęciach mogą brać udział wyłącznie osoby niekarane. Wszyscy studenci podczas rejestracji podpisują oświadczenie o niekaralności. W razie niepewności instruktor zastrzega sobie, że wybrane osoby będą poproszone o dostarczenie w.w. zaświadczenia wystawionego przez Krajowy Rejestr Karny (KRK).

3. Wszystkie osoby nieletnie muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w treningach. Ponadto osoba niepełnoletnia musi przyjść z rodzicem lub opiekunem który wyrazi słowna zgodę na uczestnictwo w treningach krav maga. Do grup dla dorosłych mogą uczestniczyć uczniowie w wieku minimum 15 lat.

Nasza oferta obejmuje:

 • treningi w stałych grupach (grupy dla dorosłych, młodzieżowe i dla dzieci)
 • kursy samoobrony dla kobiet,
 • kursy samoobrony dla pracowników,
 • treningi personalne (indywidualne),
 • imprezy integracyjne.

Co zabrać na trening?

 • długie spodnie dresowe,
 • koszulkę z krótkim rękawem,
 • buty sportowe na salę,
 • wodę do picia,
 • dodatkowo jeśli posiadasz ochraniacze np. na krocze, piszczel oraz rękawice bokserskie, to oczywiście weź ze soba.

Treningi Krav Maga Kids

Trening samoobrony Krav Maga Kids został specjalnie opracowany z myślą o najmłodszych. ZAJĘCIA PROWADZI instruktor Krav Maga z wieloletnim doświadczeniem treningowym i pedagogicznym. UCZYMY procedur bezpieczeństwa na podstawie specjalnie opracowanych programów. Poprzez specjalnie opracowany program treningowy, w formie zabawy uczymy dzieci, jak rozpoznawać zagrożenia oraz jak skutecznie obronić się w razie ataku.

Problem bezpieczeństwa dzieci w szkole i poza nią jest jednym z najważniejszych i najtrudniejszych zagadnień. Dzisiejszy świat różnorodności pozostaje także światem przemocy i zagrożeń, z którymi uczniowie, nauczyciele i rodzice nie zawsze są w stanie sobie poradzić bez specjalistycznej wiedzy i przygotowania. Edukacja w zakresie bezpieczeństwa stanowi zatem ważny element życia dzieci i ludzi dorosłych. Dlatego przy współpracy z pedagogami szkół opracowaliśmy specjalny program pt. „Chcę być bezpieczny”.

 

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE 

Poza regularnymi treningami, co roku przeprowadzamy wiele szkoleń specjalistycznych w których może wziąść udział każdy ćwiczący na sekcji lub grupa zorganizowaną która się do nas zgłosi.  Poniżej  znajdują się informację o wybranych szkoleniach, a naszym kalendarzu data ich realizacji;) 

Szkolenie”Bezpieczna Kobieta”

Kobiety w większości atakowane są przez mężczyzn. Mężczyźni atakują, ponieważ wierzą, że mogą to zrobić, wierzą że opór jaki postawi kobieta będzie niewielki. Jeśli mężczyzna atakuje kobietę nie poszukuje równej walki. Nie poszukuje partnera do sportowego pojedynku. Poszukuje osoby, która nie będzie stawiać oporu. Oczekuje, że będzie łatwo.

Proponujemy Paniom treningi krav maga, które sprawią, że każda kobieta będzie czuła się pewnie nawet, kiedy wraca w szpilkach z klubu i jedynym przedmiotem w dłoni jest kopertówka. Samoobrona jest skuteczniejszą strategią niż poddanie się.

W swojej ofercie proponujemy coroczne, miesięczne, bezpłatne szkolenia tylko dla kobiet pt. „Bezpieczna Kobieta”. Naszym celem jest promowanie bezpieczeństwa w życiu społecznym. 

24 GODZINNY MARATON KRAV MAGA-BE SAFE

Pierwszym celem zajęć 24 h jest sprawdzenie u  uczestników szkolenia kondycji fizycznej (wydolności, wytrzymałości, siły) oraz psychicznej (koncentracja, praca zespołowa, radzenie sobie z stresem i z ewentualnymi problemami). Drugim celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do radzenia sobie z zagrożeniami w różnych sytuacjach i miejscach. To trening scenariuszowy poza salą treningową. Podczas tych zajęć próbujemy odtwarzać warunki i okoliczności, które mogą zdarzyć na co dzień. SPRAWDŹ SIEBIE W WARUNKACH NATURALNYCH – W PARKU, NA ULICY, W AUTOBUSIE, W CIASNYCH POMIESZCZENIACH 

Dzięki takiemu treningowi sprawdzamy czy potrafimy praktycznie wykorzystać wszystkie narzędzia i umiejętności w celach samoobrony, walki, oraz do ochrony innych osób. Równocześnie pokazujemy kolejne rozwiązania danego problemu.

krav-maga-legnica-samoobrona-israeli-lca-walka-wrecz-lubin-adam-grzeziolkowski-legnica-i-ty-israeliSzkolenie będzie obejmowało:
– zaawansowany trening walki wręcz w autobusie!!!
– techniki walki wręcz z kilkoma agresorami
– samoobrone i walkę wręcz w parterze
– techniki walki wręcz z napastnikiem uzbrojonym w nóż/pałkę/ pistolet/kamień
– walka w ciasnych, ciemnych pomieszczeniach (CQB)

Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy certyfikat ukończenia maratonu.

URBAN WARRIOR 

 Ten rodzaj szkolenia skupia się na zagadnieniach związanych z AGRESYWNĄ OBRONĄ w różnych dystansach w sytuacjach walki o życie z napastnikiem uzbrojonym w nóż (obrony przed atakiem i szantażem nożem).

krav-maga-legnica-treningi-personalne-legnicaPodczas szkolenia są wykorzystywane noże markerowe wiec uczestnicy muszą zaopatrzyć się w ubiór koloru białego.

NO PAIN NO FIGHT
 • NO PAIN NO FIGHT to szkolenie składające z 5-ciu etapów, na których uczestnicy mają okazje nauczyć się odpowiednich zachowań w sytuacji starcia z potencjalnym agresorem posiadającym wyszkolenie w walce wręcz np. Boks, Kickboxing, Zapasy, BJJ, MMA.

Jak rozpoznać styl i taktykę walki przeciwnika? Jaką taktykę obierzesz Ty? Są to skrajnie niebezpieczne sytuacje, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić siebie i swoje mocne strony w realnych, niebezpiecznych sytuacjach. Cykl szkoleń obejmuje prace na różnych dystansach walki i przedstawia sposoby radzenia sobie ze stresem w różnych środowiskach i sytuacjach. Obnaża lęk podczas bezpośredniej walki wręcz z którym już w sobotę będziemy mieli okazje się po raz pierwszy stanowczo zmierzyć.

Ten rodzaj szkolenia to nadal jeden z etapów przygotowania do egzaminiów Krav Maga, lecz rzeczywiste symulacje ukazują uczestnikom realne zagrożenia wynikające z sytaucji walki wręcz na ulicy gdzie nie ma maty, ochraniaczy ani rękawic ochronnych.

SPECJALNA OFERTA DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH, RATOWNICZY I PERSONELU MEDYCZNEGO

Sekcja Krav Maga – Be Safe od samego początku powstania zawsze wspierała i będzie wspierać  służby mundurowe i ratwonicze oraz personel medyczny.

    Jeśli jesteś CZYNNYM funkcjonariusze służb mundurowych ( Policji, CBŚ, ABW, SOP, Straży Granicznej, Wojska Polskiego, Wojsk Obrony Teretorialnej) ratwoniczych (Straży Pożarnej, Ratownictwa Medycznego, GOPR-u, TOPR-u) – masz 50% zniżki na treningi grupowe sekcji Krav Maga – Be Safe. 

Jeśli jesteś CZYNNYM pracownikiem służby zdrowia tj. Lekarzem, pielęgniarka, położną itd. – tak samo masz 50% zniżki na treningi grupowe naszej sekcji. 

Dodatkowo proponujemy darmowe szkolenia Krav Maga wyżej wyminonym grupą zawodowym umożliwiające zdobywanie wiedzy i umiejętności zakresie bezpieczeństwa.

Więcej informacji pod nr telefonu 602 255 394

Podsumowując tą nasz specjalna ofertę – często dając na codzień takie zniżki słyszeliśmy, słyszymy „Dziękuję, nie trzeba”

Mówimy w prost  TRZEBA  I DZIĘKUJEMY WAM ZA WASZĄ PRACE I CODZIENNE POŚWIĘCENIE – Kadra Instruktorska Krav Maga – Be Safe 

DTKM –  Darmowe Treningi Krav Maga

W DTKM mogą brać udział tylko osoby chodzące regularnie na treningi sekcji Krav Maga Global.  DTKM jest treningiem kadry instruktorskiej na który mają wstęp studenci Krav Maga Global.

DTKM to nie tylko trening Krav Maga  ale również trening kondycjny czyli trening CARDIO i SIŁOWY .

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub smsowy pod nr telefonu 602 255 394 aby ustalić czas i miejsce treningu.

WYRABIAJ FORMĘ Z KRAV MAGA – BE SAFE

Osoby trenujące Krav Maga z każdym zaliczony treningi są co raz bardziej świadome zagrożeń które mogą spotkać swoim życiu. Walka wręcz z napotkanym na swej drodze napastnikiem lub z kilkoma napastnikami wymaga dobrej technik i taktyki walki ale też dużej zwinności, szybkości, siły i wydolności.

Będąc świadomi tego faktu, wszystkie nasze rozgrzewki na treningach są tak stworzone aby osoby ćwiczące regularnie pracowały nad swą siłą, szybkością i wydolnością.

Idąc za ciosem, każdy ćwiczący na sekcji Krav Maga-Be Safe może się zwrócić do Kadry Instruktorskiej o otrzymanie BEZPŁATNEJ ROZPISKI TRENINGOWEJ 🙂 aby móc pracować dodatkowo nad swoją formą, spalić zbędne kalorie i uzyskać swą wymarzoną sylwetkę.

Ochraniacze i koszulki

Student krav maga wraz z przebiegiem szkolenia kompletuje swój zestaw sprzętu treningowego.
Prawdziwy trening krav maga zakłada przetrenowanie najczęściej spotykanych sytuacji zagrożenia w najbardziej realny sposób. Kierując się takim założeniem, trudno trenować kopnięcia w „strefę krocza” sparing partnera który jest bez ochraniacza. Bezpieczeństwo jakie dają ochraniacze, wpływa korzystnie na zmiany psychiczne zachodzące u trenującego. Ponadto pozwala im ćwiczyć intensywnie, bez niepotrzebnych kontuzji co przyspiesza tok nauki. Student krav maga może zakupić ochraniacze wybranym prze siebie sklepie we własnym zakresie lub za pośrednictwem instruktora. Podstawowy ochraniaczem na treningu jest ochraniacz strefy kroku (damski lub męski).

600901_XL_BK_5619_4fb3840fca578_wsuspensor-ochraniacz-na-krocze-damski-600900-dragon-skora-syntetyczna_0_b_w

 

Kolejnym etapem w kompletowaniu swojego zestawu są ochraniacze goleni i przedramion oraz ewentualnie ochraniacze na kolana i łokcie.

legnica krav maga_w

602907_XL_BK_6060_4fc33be7cc463_w

 

Na etapie sparingów będą potrzebne rękawice bokserskie wraz z ochraniaczami na zęby.

ochraniacze-zebow-pojedyncze_w

i-dragon-sports-rekawice-bokserskie-standard-200789_w

 

Ostatnim etapem jest zakup rękawic przyrządowych typu „ mma ” oraz kasków ochronnych z kratą na głowę. Wszelkich informacji na temat zakupu ochraniaczy można dowiedzieć się u instruktora prowadzącego zajęcia.

kask-bokserski-ochraniacz-na-glowe-z-maska-profi-600186-dragon_w

206999_mini_w

 

Każdy student naszej sekcji Krav Maga – Be Safe Lubin/Legnica ma możliwości zakupu limitowanej seri koszulek.

koszulka1

stykowka_6

stykowka_6

koszulka-besafe3koszulka-besafe1koszulka-besafe2

ZAMÓWIENIA NA OCHRANIACZE ORAZ KOSZULKI PRZYJMUJEMY POD NUMEREM TELEFONU 602 255 394 LUB MAILOWO kravmaga.lubin@wp.pl. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA SPRZĘTU NA TRENINGU.