12 MAJA – NO PAIN NO FIGHT – ZAPASY vs KRAV MAGA -WROCŁAW

Tym razem seminarium jest poświęcone sytuacją gdy na naszej drodze stanie agresor którego atutem są rzuty, ściąganie do parteru i kontrola w parterze. Jak nie dać się rzucić i jak skutecznie obalić przeciwnika i kontrolować w parterze – tego dowiesz się na tym seminarium.

NO PAIN NO FIGHT to już trzecie  z 5-ciu szkoleń, na których uczestnicy mają okazje nauczyć się odpowiednich zachowań w sytuacji starcia z potencjalnym agresorem posiadającym wyszkolenie w walce wręcz. Jak rozpoznać styl i taktykę walki przeciwnika? Jaką taktykę obierzesz Ty? Są to skrajnie niebezpieczne sytuacje, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić siebie i swoje mocne strony w realnych, niebezpiecznych sytuacjach.

Cykl szkoleń obejmuje prace na różnych dystansach walki i przedstawia sposoby radzenia sobie ze stresem w różnych środowiskach i sytuacjach. Obnaża lęk podczas bezpośredniej walki wręcz z którym już w niedziele (12 maja) będziemy mogli kolejny raz  stanowczo się zmierzyć :).

Ten rodzaj szkolenia to nadal jeden z etapów przygotowania do egzaminiów Krav Maga, lecz rzeczywiste symulacje ukazują uczestnikom realne zagrożenia wynikające z sytaucji walki wręcz na ulicy gdzie nie ma maty, ochraniaczy ani rękawic ochronnych.

Uczestnicy seminarium powinni wziąć ze sobą : 

  • duża ilość wody i napojów izotonicznych do picia
  •  batony energetyczne
  • komplet ochraniaczy
  • ciuchy na trening na świeżym powietrzu które jak się zniszczą to nie będzie nam ich szkoda.

MIEJSCE: WROCŁAW

GODZINA ROZPOCZĘCIA: 10:00

KOSZT: 80 zł.

Zapisy pod numerem – 669 209 311 (Kamila) i 602 255 394 (Adam) oraz na treningach 😉

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!