ADAM GRZEZIÓŁKOWSKI – INSTRUCTOR MILITARY KRAV MAGA

Instruktorski Kurs Militarny Krav Maga Global – zakończony. 9 dni pracy z bronią krótką i długą , CQB, strzelnica. Praca na pełnym zmęczeniu, w pełnym umundurowaniu. Ogrom wiedzy, niezapomniana przygoda i pogłębianie wiedzy w świecie Krav Maga!!

A na koniec egzamin który trwał 2 dni – zakończony wynikiem – POZYTYWNYM 🙂

 I Oficjalnie mamy : Instruktor Militarny Krav Maga Global

Krav Military Instructor Course  był bardzo dobrze przygotowany.  Materiał szkoleniowy przygotowany przez Krav Maga Global – KMG HQ i super prowadzący Ekspert 5 Ilya Dunsky oraz bardzo dobra organizacja przez klub Akademia Akcji I Reakcji dało wartościowe i mocne doświadczenie. 

Przede wszystkim dużo praktyki – technik, taktyki i mentalnego militarnego systemu krav maga. Dziękuję wszystkim uczestnikom kursu za możliwość wspólnego treningu i wymiany doświadczeń.

Decyzja i nastawienie na ciągły rozwój jest i była dobrą decyzją, był to dobry kurs z super ekipą.

MIC – Militarny Kurs Instruktorski Krav Maga Global – KMG HQ –  był niezłym wyzwaniem dla uczestników – gdyż było sporo biegania z karabinem i innym sprzętem, i oczywiście non stop walka i działanie. Ale wszyscy daliśmy radę ;).

Doświadczenie militarnego oblicza Krav Maga jest niezwykle istotne, szczególnie dla osób parających się nauczaniem naszego systemu.

Dzięki wszystkim, którzy przyczynili się w aspekcie technicznym, organizacyjnym, wyposażeniowym i całościowo-wspierającym do tego, żeby ten kurs mógł się odbyć w takim wydaniu. 

WIELKIE BRAWA I PODZIĘKOWANIA DLA 

 – Krav Maga Global – KMG HQ i super prowadzącego Ekspert 5 Ilya Dunsky 🙂

– Sekcji Krav Maga AKCJA I REAKCJA z WAŁCZA (za organizacje kursu, przygotowania wszystkich obiektów (salę treningowe, CQB, strzelnica), pyszny catering , transport na treningi, wyposażenie uczestników (każdy dostał- umundurowanie, kamizelki, hełm, kabury, ładownice, atrapy karabinów, pistoletów, pałki, noże i wiele innych rzeczy).

– Krav Maga Global  Poland- za wsparcie szkolenia.