FERIE Z KRAV MAGA – 5-dniowe seminarium Krav Maga 06- 10 luty 2019 MUCHÓW

FERIE Z KRAV MAGA – 5-dniowe seminarium Krav Maga 06-10 luty 2019 MUCHÓW
5 dniowe seminarium Krav Maga będzie poświęcone zjawisku terroryzmu. Na tym seminarium dowiesz się jak się zachować w sytuacji zamachu terrorystycznego – szantażu niebezpiecznym przedmiotem lub bronią palną (krótka i długa).

 

Nauczysz się jak sobie radzić, oraz jak chronić osoby trzecie na poszczególnych etapach, w sytuacjach gdy dochodzi do zastraszania, ograniczenia wolności fizycznej, lub pojmania jako zakładnika. Dowiesz się również jak umiejętnie wykorzystać miejsce w którym się znajdujesz podczas zamachu, tak aby zminimalizować zagrożenie związane z najtrudniejszą sytuacją, czyli gdy mamy do czynienia z AKTYWNYM STRZELCEM. Dlaczego jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych oraz nieobliczalnych sytuacji podczas zamachu terrorystycznego? Ponieważ można wtedy w każdej chwili stracić życie.

adam-grzeziolkowski-legnica-krav-maga-legnica-treningi-personalne-krav-maga-legnica-samooborna-legnica-sztuki-walki-legnica-4

Szkolenie odbędzie się w Pałacyku w Muchowie. Jest to niezwykłe miejsce dla osób, które cenią bliski kontakt z przyrodą. Świeże powietrze oraz relaksująca cisza doskonale odprężą od codziennego zabiegania, problemów, stresu. Obiekt położony jest w granicach Parku Krajobrazowego „Chełmy”, na szlaku wygasłych wulkanów. 

Termin: 06-10 luty 2019r. Starujemy o godzinie 16:00 🙂

Miejsce: Schronisko Młodzieżowe MUCHÓW 7 , 59-400 MUCHÓW

Cena szkolenia: 485 zł

Cena szkolenia obejmuje:

  • treningi
  • pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, kolację)
  • nocleg
  • całodobowa opieka instruktorska

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!  ZAPISY DO 20 STYCZNIA !!!

 

 

 

 

 

Zapisy pod numerami  669 209 311 (Kamila),  880 511 684 (Agnieszka),  602 255 394 (Adam) lub na naszych treningach 😉