KRAV MAGA POMAGA KOLEJNY RAZ !!! AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ „DOMÓW SAMOTNEJ MATKI” 2023 R.

Każdego roku sekcja Krav Maga-Be Safe w okresie przedświątecznym, organizujemy dużą akcję charytatywną na rzecz „Domów Samotnej Matki”.
Pomoc dla ośrodka zrodziła się ze świadomości iż Polsce są osoby potrzebujące. Samotne Mamy często mają poważne problemy życiowe i nie mogą znaleźć schronienia dla siebie i swoich dzieci, nierzadko uciekając przed przemocą w rodzinie do Domów Samotnej Matki. Jak co roku akcją charytatywną obieliśmy  taki dom – w  Legnicy.

Na początku grudnia każdego roku odwiedzamy Domy samotnej Matki z zapytaniem czego potrzebują, by akacja była udana i abyśmy mogli zebrać jak najwięcej uśmiechów od Mam i ich pociech.
W tym roku potrzebna jest „Chemia, pościele, a nawet farba i gładź ;)”. Poniżej prezentujemy listę takich rzeczy:
– pampersy (rozmiar 2)
– chusteczki nawilżane
– kosmetyki dla pań (szampony, dezodoranty, odżywki do włosów, żel do higieny intymnej, podpaski itd.)
– żele pod prysznic dla starszaków (3-4 lat)
– środki czystości (płyny do mycia na czyń, proszki do prania, płyny do płukania, )
– pościele (najlepiej komplety poduszki +kołderka;))

–  Komplet WC,umywalka, brodzik,meble kuchenne, drzwi wewnętrzne i wejściowe, kontakty, kable so elektryki, kable do całej alektryki. Panele, grzejniki, farby, gładzie, stół z 4 krzesłami, ława, zlewozmywa.  (prosimy o kontakt telefoniczny z kadrą- 602 255 394. Wszystko wyjaśnimy) .

krav-maga-be-safe-legnica-pomaga-domy-samotnej-matki-legcnia-scinawa-krav-maga-pomaga-adam-grzeziolkowski-311111Podarunki dla Domów samotnej Matki w Legnicy i Ścinawie zbieramy do 20 grudnia, ponieważ 23 grudnia (sobota) odwiedzamy Mamy z Legnicy ( ul. Przemysłowa 5 ), gdzie przekażemy podarunki, oraz przeprowadzimy szkolenie Krav Maga pt ” Bezpieczna Kobieta” .
Wszystkie osoby, które będą brały udział w zbiórce serdecznie zapraszamy do wspólnych odwiedzin potrzebujących Mam, oraz udziału w szkoleniu „Bezpieczna Kobieta”.
Gdzie można przynosić paczki:
Na treningi sekcji KRAV MAGA – BE SAFE które odbywają sie regularnie w Legnicy (Poniedziałki, Środy – godz. 19:00)  lub indywidualnie kontaktować się z Kadra Instruktorska sekcji KRAV MAGA – BE SAFE:
– Adam Grzeziółkowski tel. 602 255 394
– Kamila Bębas tel 669 209 311

krav-maga-be-safe-legnica-pomaga-domy-samotnej-matki-legcnia-scinawa-krav-maga-pomaga-adam-grzeziolkowski-5