NABORY NA ZAJĘCIA KRAV MAGA KIDS W LUBINIE – WRZESIEŃ 2023R.

Chcesz ZWIĘKSZYĆ BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO DZIECKA ? Chcesz ZWIĘKSZYĆ ROZWÓJ PSYCHO–FIZYCZNY swego DZIECKA ? Chcesz NAUCZYĆ DZIECKO DYSCYPLINY oraz WSPÓŁPRACY Z RÓWIEŚNIKAMI ?

!! A TO WSZYSTKO PRZY SUPER ZABAWIE !!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 J E Ś L I   T A K      🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA ZAJĘCIA KRAV MAGA KIDS W LUBINIE !!!! RUSZAMY 2 WRZEŚNIA !!!

Problem bezpieczeństwa dzieci w szkole i poza nią jest jednym z najważniejszych i najtrudniejszych zagadnień. Dzisiejszy świat różnorodności pozostaje także światem przemocy i zagrożeń, z którymi uczniowie, nauczyciele i rodzice nie zawsze są w stanie sobie poradzić bez specjalistycznej wiedzy i przygotowania. Edukacja w zakresie bezpieczeństwa stanowi zatem ważny element życia dzieci i ludzi dorosłych. Dlatego trening samoobrony Krav Maga Kids został specjalnie opracowany z myślą o najmłodszych i  o ich bezpieczeństwie osobistym.

ZAJĘCIA PROWADZI instruktor Krav Maga z wieloletnim doświadczeniem treningowym i pedagogicznym. UCZYMY procedur bezpieczeństwa na podstawie specjalnie opracowanych programów. Poprzez specjalnie opracowany program treningowy, w formie zabawy uczymy dzieci, jak rozpoznawać zagrożenia oraz jak skutecznie obronić się

ZAJĘCIA DLA DZIECI ( WIEKU D 6 LAT DO 12

LAT) ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W KAŻDĄ SOBOTĘ

W LUBINIE NA SALI  na ul. Bolesławieckiej 9:

– GRUPA POCZĄTKUJĄCA godz. 10:00 

!!! GRUPY RUSZAJĄ 2 WRZEŚNIA 2023R !!!

Zapisy pod numerem 602 255 394 (ADAM) 669 209 311 (KAMILA)

– GRUPA ZAAWANSOWANA godz. 11:15 

Zapisy pod numerem 602 255 394 (ADAM) 669 209 311 ( KAMILA)

    🙂 ! 🙂 ! 🙂 PIERWSZY TRENING GRATIS I BEZ ZOBOWIĄZAŃ 🙂 ! 🙂 ! 🙂 

Zajęcia KRAV MAGA KIDS to zdecydowanie nowatorskie podejście do zajęć pozalekcyjnych dla najmłodszych i sposób aby oderwać najmłodszych od komputerów i smartfonów 🙂 Zajęcia samoobrony dla dzieci Krav Maga KIDS  kształtują prawidłowe postawy moralne i zrównoważony rozwój fizyczny, co bezpośrednio przekłada się na wzmocnienie samooceny oraz poczucia bezpieczeństwa dziecka.

Dzięki treningom dzieci są w stanie rozładować swoją niepohamowaną energię pod okiem instruktora. Wychodzą zmęczone i uśmiechnięte 🙂 🙂 🙂 a ich kondycją fizyczną wzrasta z treningu na trening 🙂 🙂 🙂 

Zapisy pod numerem 602 255 394 (ADAM) 669 209 311 (KAMILA)

Swobodnej atmosferze  oraz poprzez zabawę uczymy dzieci kontaktu z rówieśnikami i instruktorem, a także wyrabianie dyscypliny poprzez przestrzeganie panujących na zajęciach zasad 🙂 co  zdecydowanie pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka. Kształtowanie świadomości dziecka w temacie bezpieczeństwa osobistego to nauka podstawowych  zasad i taktyki zachowania się podczas sytuacji zagrożenia takich jak sytuacja napaści, spotkanie na swej drodze nieznajomego, jak wzywać pomoc oraz służby ratownicze.

PAMIĘTAJ DZIECI MAJĄ PRAWO ŻYĆ BEZPIECZNIE ! ! ! 

Kolejnym ważnym celem  naszych zajęć jest nauczenie dzieci podejmowania decyzji w stresie, rozumienia zagrożeń w różnych realnych sytuacjach, radzenia sobie zarówno z własnymi emocjami, nie uleganiu panice łącząc to z umiejętnościami skutecznej samoobrony. Treningi Krav Maga Kids powodują że dzieci stają się pewniejsze siebie, nie ulegają łatwo naciskom grupy rówieśniczej, znajdują oparcie w samym sobie.

NAUCZ SWOJE DZIECKO DZIELNOŚCI I ZARADNOŚCI ! ! !