SEMINARIUM BOKSERSKIE – NO PAIN NO FIGHT – Z KRZYSZTOFEM DIABLO WŁODARCZYKIEM – 10 LUTY 2024R. – LEGNICA

NO PAIN NO FIGHT – SEMINARIUM BOKSERSKIE to pierwsze z 5-ciu szkoleń, na których uczestnicy mają okazje nauczyć się odpowiednich zachowań w sytuacji starcia z potencjalnym agresorem posiadającym wyszkolenie w walce wręcz. Tego roczne seminarium bokserskie poprowadzi Krzysztof Diablo Włodarczyk.

Seminarium bokserskie zostanie poprowadzone przez Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka  i Trenera Jana Dobrzyjałowskiego  Każdy uczestnik otrzyma dyplom z autografem. Po seminarium będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mistrzem. Zapraszamy serdecznie wszystkich Kraverów  oraz miłośników szermierki na pięści i sportowych pasjonatów na to wyjątkowe wydarzenie! 

 

Jak rozpoznać styl i taktykę walki przeciwnika? Jaką taktykę obierzesz Ty? Są to skrajnie niebezpieczne sytuacje, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić siebie i swoje mocne strony w realnych, niebezpiecznych sytuacjach. Cykl szkoleń obejmuje prace na różnych dystansach walki i przedstawia sposoby radzenia sobie ze stresem w różnych środowiskach i sytuacjach. Obnaża lęk podczas bezpośredniej walki wręcz z którym będziecie mieli okazje się po raz pierwszy stanowczo zmierzyć.

Ten rodzaj szkolenia to nadal jeden z etapów przygotowania do egzaminiów Krav Maga, lecz rzeczywiste symulacje ukazują uczestnikom realne zagrożenia wynikające z sytuacji walki wręcz na ulicy gdzie nie ma maty, ochraniaczy ani rękawic ochronnych.

Na tym rodzaju szkolenia uczestnicy mają nie bywałą okazję trenować  przez 3 godzinny na specjalistycznym szkoleniu z Janek Dobrzyjałowski który jest trenerem wspomagający Mistrza Świata Krzysztofa Włodarczyka. 

Podczas szkolenia z Jankiem Dobrzyjałowskim będą poruszane tematy takie jak Boks od A do Z w nauczaniu, w rekreacji, w treningu sportowym i w boksie zawodowym

Zapowiada się DUŻA DAWKA WIEDZY DO WCHŁONIĘCIA

Jan Dobrzyjałowski to trener boksu, który od trzech lat wspomaga i asystuje Mistrzowi Krzysztofowi ,,Diablo,, Włodarczykowi podczas wspólnych seminariów dla sympatyków boksu. Jego program to ,,Boks od A do Z,, metodycznie ułożony majstersztyk, który pozwoli poznać tajniki technik bokserskich.

Uczestnicy seminarium powinni wziąć ze sobą :
– duża ilość wody i napojów izotonicznych do picia
– batony energetyczne
– komplet ochraniaczy

– rękawice bokserskie oraz przyrządowe 

DATA: 10 luty 2024r.

MIEJSCE: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1, UL. KAMIENNA 20 LEGNICA

GODZINA ROZPOCZĘCIA: 11:00

KOSZT: 150 ZŁ – cena promocyjna do 31 października 2023r.

Zapisy pod numerem – 602 255 394 (Adam).

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

!!! ZAPISY DO 31 PAŹDZIERNIKA 2023R. !!!