SEMINARIUM URBAN WARRIOR LEGNICA 18 LISTOPADA 2023R

Coraz częściej dochodzą do nas sygnały o BRUTALNYCH ATAKACH z użyciem noża. Atak z użyciem noża jest ekstremalnie niebezpieczną sytuacją, gdzie ofiara na starcie ma minimalne szanse na wyjście z takiej opresji cało.   URBAN WARRIOR to KOMPLEKSOWE SZKOLENIE na którym uczymy jak rozpoznać uzbrojonego w nóż agresora, jak właściwie reagować już w pierwszej fazie agresji, oraz jak skutecznie próbować  obronić się lub obezwładnić agresora zwiększając swoje szanse na przeżycie. Na szkoleniu pokazujemy jak właściwie identyfikować problem, jaką  taktykę i technikę walki  zastosować w sytuacji krytycznej.

krav-maga-legnica-treningi-personalne-legnica

Trening będzie się również skupiał na zagadnieniach związanych z AGRESYWNĄ OBRONĄ w różnych dystansach w sytuacjach walki o życie z napastnikiem uzbrojonym w nóż (obrony przed atakiem i szantażem nożem). Część szkolenia odbędzie się poza salą gimnastyczną w Pubie gdzie uczestnicy będą mogli trenować w realnych warunkach obrony przed szantażem i atakiem nożem. 

Podczas szkolenia będą wykorzystywane noże markerowe wiec uczestnicy muszą zaopatrzyć się w ubiór koloru białego :). Ten rodzaj treningu ma uświadomić uczestników szkolenia jak trudna jest obrona przed atakiem nożem i jak skrajnie niebezpieczne są to sytuację. 

Uczestnicy szkolenia, poza dużą dawką wiedzy i treningu, otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia Urban Warrior ⚔⚔⚔

Data: 18 listopada 2023r (sobota)

Godzina 9:00

Miejsce LEGNICA ul.Kamienna 20 S. P. nr 1 🙂

Zabierz ze sobą :
– w miarę możliwości białe koszulki i spodnie do treningu na nożach markerowych
– Duża ilość płynów do picia oraz batoników energetycznych
– komplet ochraniaczy

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU: 602 255 394  – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

Cena szkolenia – 130 zł 

❗❗❗ZAPISY DO 15 LISTOPADA ❗❗❗

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU: 602 255 394 

❗❗❗ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ❗❗❗

krav-maga-legnica-suepr-treningi-legnica-krav-maga-legnica-trening-personalne-lubin