SEMINARIUM KRAV MAGA GLOBAL  Z ILYA DUNSKY -OD KARABINU SZTURMOWEGO PO KIJ BASEBALLOWY – WAŁCZ- 27 KWIETNIA 2024R

Krav Maga, znana ze swojej efektywności i skuteczności w rzeczywistych sytuacjach, wywodzi się z izraelskiej armii. Została zaadaptowana do użytku cywilnego i obecnie jest nauczana na całym świecie. Podczas tego wyjątkowego seminarium będziemy badać jak ewoluowały techniki i taktyka walki z kontekstu wojskowego do zastosowań w samoobronie cywilnej.

 Na seminarium z Ilyą poznasz wycinek systemu, który jest łącznikiem między zastosowaniem walki wręcz w warunkach militarnych i cywilnych.

 Nauczysz się technik obrony przed uzbrojonym napastnikiem wyposażonym w karabin szturmowy, pistolet i inną broń.  Dowiesz się, jak dostosować taktykę wojskową do codziennych sytuacji samoobrony w scenariuszach z użyciem improwizowanej broni tj. kije baseballowe.  Rozwiniesz świadomość sytuacyjną i umiejętność podejmowania decyzji niezbędną do radzenia sobie w stresujących sytuacjach zarówno na polu bitwy, jak i poza nim.

DATA: 27.04.2024,

GODZ. 13.00-17.00,

MIEJSCE: Wałcz, UL. BUDOWLANYCH 9

KOSZT: 200 ZŁ.

ZAPISY oraz więcej informacji pod numerem telefonu 602 255 394.

Szkolenie prowadzi Ilya Dunsky – Ekspert 5, Izrael.

Ilya ma ponad 25 lat wszechstronnego doświadczenia szkoleniowego. W wieku lat 18 służył w elitarnej jednostce IDF „Maglan”; ukończył wojskowy kurs instruktorski Krav Maga w bazie Wingate. Został mianowany głównym instruktorem kursu instruktorskiego IDF Krav Maga, pełniąc także funkcję instruktora strzelectwa wojskowego. Ilya posiada bogate doświadczenie w nauczaniu różnych grup: jednostek wojskowych, organów ścigania, ochrony VIP i cywilów w każdym wieku.

Militarna Krav Maga powstała znacznie wcześniej niż cywilna. W latch 40. ubiegłego wieku twórca systemu, Imi Sde-Or (Lichtenfeld), został członkiem Hagany odpowiedzialnym za szkolenie bojowników tej organizacji – przyszłych żołnierzy wojska izraelskiego – w walce wręcz. Wersję cywilną Krav Magi zaczęto wprowadzać dopiero w drugiej połowie lat 60. początkowo w Izraelu, a następnie w krajach Europy i w USA. W Polsce, pierwsze szkolenia Krav Maga dla wojska odbywały się na początku lat 2000.

Szkolenie odbędzie  się  w Akademii AIR – klub jest członkiem  międzynarodowej organizacji KRAV MAGA GLOBAL. Zajęcia prowadzą profesjonalnie wyszkoleni trenerzy. Dbają o to, aby szkolenia przebiegały bezpiecznie, w świetnej atmosferze i dawały satysfakcję. 

ZAPISY NA SZKOLENIE POD NR TELEFONU 602 255 394.