SEMINARIUM – NO PAIN NO FIGHT – Z MARCINEM RÓŻALSKIM 04 CZERWCA 2023 LEGNICA

CZERWCOWE  seminarium NO PAIN NO FIGHT poprowadzi Marcin Różalskipolski zawodowy kick-bokser, zawodnik muay thai i mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej, mistrz świata organizacji ISKA z 2007 i WKA z 2008 w formule K-1. Były międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017 roku.

NO PAIN NO FIGHT – Seminarium z MARCINEM RÓŻALSKIM to trzecia z 5-ciu części szkolenia, na którym uczestnicy mają okazje nauczyć się odpowiednich zachowań w sytuacji starcia z potencjalnym agresorem posiadającym wyszkolenie w walce wręcz.

!!!WAŻNA INFORMACJA !!! ZAPOZNAJ SIĘ PONIŻEJ ZASADAMI ZAPISÓW NA SEMINARIUM !!!

Seminarium zostanie poprowadzone przez MARCINA RÓŻALSKIEGO – Jeden z najlepszych polskich kickboxerów. Płocki zawodnik to dwukrotny Mistrz Świata w K-1 Rules. W MMA zadebiutował na gali KSW w 2011 roku. Do tej pory stoczył 6 walk w MMA . Jego rywalami byli tacy zawodnicy jak Valentijn Overeem, Rodney Glunder czy Paul Słowiński . „Różal” znany jest także z pracy instruktorskiej prowadzonej na obozach tematycznych, które organizowała największa Polska organizacja, KSW.

Zapisy pod numerem – 602 255 394 (Adam)

Każdy uczestnik otrzyma dyplom z autografem. W trakcie i po seminarium będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mistrzem pod okiem profesjonalnego fotografa :). Zapraszamy serdecznie wszystkich Kraverów oraz miłośników szermierki na pięści i sportowych pasjonatów na to wyjątkowe wydarzenie!

Zapisy pod numerem – 602 255 394 (Adam)

Jak rozpoznać styl i taktykę walki przeciwnika trenującego K1 ? Jaką taktykę obierzesz Ty? Są to skrajnie niebezpieczne sytuacje, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić siebie i swoje mocne strony w realnych, niebezpiecznych sytuacjach. Cykl szkoleń obejmuje prace na różnych dystansach walki i przedstawia sposoby radzenia sobie ze stresem w różnych środowiskach i sytuacjach. Obnaża lęk podczas bezpośredniej walki wręcz z którym już w sobotę będziemy mieli okazje się po raz pierwszy stanowczo zmierzyć.

Zapisy pod numerem – 602 255 394 (Adam)

!!!WAŻNA INFORMACJA !!! ZAPOZNAJ SIĘ PONIŻEJ ZASADAMI ZAPISÓW NA SEMINARIUM !!!

Ten rodzaj szkolenia to nadal jeden z etapów przygotowania do egzaminów Krav Maga, lecz rzeczywiste symulacje ukazują uczestnikom realne zagrożenia wynikające z sytuacji walki wręcz na ulicy gdzie nie ma maty, ochraniaczy ani rękawic ochronnych.

 

Uczestnicy seminarium powinni wziąć ze sobą :
– duża ilość wody i napojów izotonicznych do picia
– batony energetyczne
– komplet ochraniaczy

MIEJSCE: LEGNICA ul. Kamienna 20a – S.P. nr 1 (sala gimnastyczna). Wejście na sale od strony kościoła szklanym łącznikiem.

DATA I GODZINA ROZPOCZĘCIA: 04 CZERWCA 2023R GODZ 10:00

KOSZT: 250 zł.

Zapisy pod numerem – 602 255 394 (Adam)

!!!WAŻNA INFORMACJA !!! ZAPOZNAJ SIĘ PONIŻEJ ZASADAMI ZAPISÓW NA SEMINARIUM !!!

 

! ! ! Z A S A D Y  Z A P I S Ó W  N A S E M I N A R I U M ! ! !

1. Zapisy do dnia 28 MAJA 2023R. UWAGA !!! Zapisy mogą być przedłużone w przypadku dużej ilości osób zainteresowanych ty wydarzeniem.

2. PAMIETAJ !!! TEN RODZAJ SZKOLENIA JEST DLA KAŻDEGO KTO MA CHĘĆ TRENOWAĆ I SIĘ ROZWIJAĆ !!!

2. Zapisy pod nr telefonu 602 255 394 (Adam)

3. Osoba zapisana na seminarium jest zobowiązana zrobić opłatę na za szkolenie (250 zł) na nr konta Sekcji. Dane do przelewu zostaną podane podczas zapisu osoby. Opłatę za szkolenie jest zwrócona tylko w przypadku nie odbyć się szkolenia.

4. CENA SZKOLENIA MOŻE ULEDZ ZMIANIE ( ! (: BYĆ OBNIŻONA ! ) W PRZYPADKU DUŻEJ ILOŚCI OSÓB ZAPISANYCH

Kadra Instruktorska zaprasza wszystkich do zapisów na to super wydarzenia, oraz udostępniania o nim informacji – gdyż im będzie NAS WIĘCEJ TYM BEDZIE NIŻSZA CENA SZKOLENIA